Hakkımızda

Sinyor Taksi 500 Üzerinde Araç

İstanbul korsan taksi, Kocaeli şoförlü araç Avrupa Yakası, Anadolu Yakası korsan taksi Kocaeli ve Türkiye geneli hizmetimiz bulunmaktadır. 8 yıllık prestij ve güvenilir hizmet ile mevcut 500 üzerinde şehir içi ve şehirler arası aracımız 7 / 24 çalışmaktadır. İstanbul’un neresinde olursanız olun bizi aradığınızda aracınız en kısa sürede adresinizde olacaktır. En uygun fiyatlar ve her daim aracı olan Sinyor Taksi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşteri güvenliğine öncelik gösteren Sinyor Taksi aynı zamanda çalışanlarını düzenli eğitimlere almaktadır.

İstanbul Korsan Taksi 2013 Yılı İtibari İle

2013 yılı itibari ile İstanbul’un bütün ilçelerinde Kocaeli’nin bütün semtlerinde ve şehirlerarası hizmetimiz bütün şehirlerde. Kuruluş yılı itibari ile hiçbir müşterisinden olumsuz yorumlar almamakla beraber hiçbir müşterisini de mağdur etmemiştir. Türkiye’de korsan taksi olarak öne çıkan Sinyor Taksi Anadolu’da Kurtköy, Kadıköy, Kartal; Avrupa’da Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu Beylikdüzü gibi bütün yakalarda araç bulundurur.

Şehirler Arası Korsan Taksi

Şehirler arası korsan taksi ihtiyacınız için Sinyor Taksi bir telefon kadar yakınınızda. Araç ihtiyacınız doğrultusunda ekranda belirtilen telefon numaralarından tarafımıza ulaşıp gerek anlık, gerek ileri tarihli randevu oluşturabilirsiniz. Randevu tarihi ve saatiniz gelmeden aracınızın kapınızda sizi bekliyor olmasından şüpheniz olmasın. İstanbul Avrupa Fatih, Arnavutköy yada Anadolu Ümraniye, Üsküdar, Sancaktepe, gibi bütün semtlerden korsan taksi çağırabilirsiniz. Bu bölgeler ya da farklı herhangi bir semtten araçlarımız sizi alıp istediğin ile götürebilir. İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Çorum, Tokat ya da hangi ile gitmek isterseniz oraya götürmekteyiz.

Korsan Taksi Avrupa

Avrupa Yakası araba ihtiyacınızda Sinyor Taksi yanınızda. Korsan taksi Avrupa ihtiyaçları için araçlarımız fazlaca bulunmaktadır. Avrupa Yakası yoğun ve büyük bir alan olduğu için bu bölgede araçlarımız daha yoğun bulunmaktadır. Büyükçekmece, Küçükçekmece, Bağcılar, Bahçelievler ya da diğer semtlerde şoförlerimiz özel taksi hizmeti sunmaktadır.

Korsan Taksi Anadolu

Anadolu’da özel taksi aradığınızda akla ilk gelen Sinyor Taksi olacak, söz veriyoruz. Vizyonumuz nedeniyle müşterimiz mağdur olmasın diye birçok çalışma ve eğitimler düzenlemekteyiz. Sinyor Taksi eleştiriye açık bir korsan taksi firması olduğu için dilediğiniz vakit tarafımıza olumlu, olumsuz yorumlarınızı iletebilirsiniz. Korsan taksi Anadolu için de birçok araç ve şoförlerimiz bulunmaktadır. Anadolu’da da özel taksi transfer hizmeti 2013 yılı itibari ile devam etmektedir. Misyonumuz, vatandaşlarımız en uygun fiyatlar ve güven içinde taksi hizmetinden yararlanmasıdır.

Kocaeli Korsan Taksi

Kocaeli korsan taksi ihtiyaçlarınız için de Sinyor Taksi bir telefon kadar yakınınızdadır. Gebze, İzmit, Dilovası, Körfez, Darıca gibi bütün Kocaeli semtlerinden özel taksi çağırmanız mümkündür. Kocaeli’den İstanbul bölgelerine geçmek isteyebilir ya da şehirler arası korsan taksi hizmetinden yararlanmak isteyebilirsiniz. Sinyor Taksi bünyesi bunlar ve daha fazlasını sizler için sunmaktan gurur ve onur duyar.