Kadıköy Korsan Taksi

Kadıköy korsan taksi, Anadolu Yakası İstanbul bölgelerinin bütün semtlerinde bulunmaktadır. Avrupa Yakası dahil olmak üzere şehirler arası ve Türkiye geneli özel taksi, şoförlü araç kiralama hizmetimiz mevcuttur. Bostancı, Acıbadem, Caddebostan, Feneryolu, Fikirtepe, Erenköy, Göztepe, Hasanpaşa gibi bütün mahallelerden araçlarımız geçmektedir. Kadıköy’ün Koşuyolu, Kozyatağı, Osmanağa, Söğütlüçeşme, Rıhtım, Moda bölgelerinde de aktif hizmetimiz bulunmaktadır. Rasimpaşa, Merdivenköy, Suadiye, Caferağa olsun bütün yerlerde korsan taksi Sinyor’dan tarafından sorulur.

Korsan Taksi Kadıköy

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy özellikle gençlerinde vazgeçemediği yerlerden birisidir. Sinyor Taksi olarak bu bölgelere hizmet vermekten sizler ile yolculuk yapmaktan gurur duyarız. Göztepe, Moda ve diğer bütün bölgelerden 7 / 24 tarafımızı arayabilirsiniz. Telefon numarası bölümü ekranda olduğu gibidir. Tek tıklama ile Whatsapp ya da direkt arama bölümüne aktarılırsınız. Şehirler arası ile birlikte Kadıköy korsan taksi hizmetimiz İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde bulunmaktadır.

Korsan Taksi Anadolu Yakası

Taksi, şoförlü araç kiralama, yolcu taşıma hizmetimiz 2013 yılı itibari ile devam etmektedir. Kuruluş yılımızdan itibaren müşteri memnuniyetini benimsedik. Kadıköy veya diğer ilçeler fark etmeksizin sizleri taşımaktan gurur duyarız. Kadıköy korsan taksi, İstanbul Anadolu Yakası için 7 / 24 telefon numaralarından bizleri arayabilirsiniz. Bizi aradığınızda size en yakın aracımızı tespit ederiz ve en uygun aracı tarafınıza göndeririz. Fiyat listesi olarak ise İstanbul’un en ucuz fiyatlarını vereceğimizden emin olabilirsiniz. Göztepe, Moda, Fikirtepe, Feneryolu gibi hangi semtten isterseniz.