Korsan Taksi Avrupa Yakası

Korsan taksi Avrupa Yakası hizmetleri için 7 / 24 tarafımızı arayıp araç çağırabilirsiniz. Avrupa ile beraber Anadolu Yakası da dahil İstanbul’un bütün semtlerinden bizleri arayabilirsiniz. Tuzla’dan Beylikdüzü ya da Silivri, Avcılar ya da Tekirdağ veya Kocaeli’nin herhangi bir semtinden bizlere ulaşabilirsiniz. Belirtilen telefon numaralarımızdan tek tık ile bizi arayıp olduğunuz adrese dakikasında araç gönderebiliriz.

İstanbul Korsan Taksi

İstanbul korsan taksi Avrupa Yakası için ortalama 250 aracımız bulunmaktadır. Anadolu için de 250 aracımız bulunmaktadır. Bölgelerin yoğunluğuna göre araçlarımızın konumlarını değiştirmekteyiz. Korsan taksi transfer yapan şoförlerimiz düzenli eğitimlerden geçmektedir. Eğitimlerimiz statik olmayıp sürece göre değişkenlik göstermektedir. Müşteri iletişim eğitimleri sürüş güvenlik eğitimleri ve kontrolleri aktif olarak yapılmaktadır.

Korsan Taksi Fiyatları

Korsan taksi fiyatlarımız bulunduğunuz adres ve gideceğiniz adrese göre değişkenlik göstermektedir fakat piyasadaki en ucuz şoförlü araç fiyatının bizde olduğuna eminiz. Sinyor Taksi İstanbul bölgesindeki yaşam standartlarını belirlemiş olup buna bağlı fiyatlar oluşturmuştur. Şehirlerarası korsan taksi yolculuğu veya kısa mesafe yolculuğunuz için en uygun fiyatları söylemekteyiz. Müşteriye söylenen fiyat tektir ve şoför farklı bir miktar söylediğinde itimat etmemenizi ve direkt tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.

Şehirlerarası Şoförlü Araç ile Transfer

Şehirlerarası korsan taksi arıyorsanız Sinyor Taksi olarak Türkiye’nin dört bir yanına yolcu taşıma hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul’dan, İzmir Kocaeli Sakarya Ankara gibi bütün şehir illerine yolcu taşımaktayız. Siz saati tarafımıza iletin dakikasında adresinize araç gönderelim. Avrupa Yakası korsan taksi taşımacılığı için de aynısı gibi 7 / 24 tarafımıza ulaşabilirsiniz. Türkiye genelinde 500 üstünde mevcut aramız bulunup bütün araçlarımız faal olarak çalışmalarına devam etmektedir. Avrupa Yakası talep yoğunluğu nedeniyle o taraflarda araç sayımız daha fazla olabilmektedir. Beşiktaş, Şişli, Mecidiyeköy Arnavutköy bütün semtlerde araçlarımız bulunmaktadır. İstanbul Yeni Havalimanı korsan taksi Kurtköy, Atatürk havalimanı ve neresi olursa olsun araçlarımız bulunmaktadır. Sizleri en kısa sürede ve uygun fiyatlar ile taşımaktan gurur duyarız.