Korsan Taksi İstanbul

Korsan taksi İstanbul, Avrupa, Anadolu Yakası, ucuz taksi hizmetleri fiyatları ve telefon numarası buradadır. Sinyor 2013 yılı itibari ile kurulmuş olup sizlere 7 / 24 hizmet vermeye devam etmektedir. Beşiktaş, Şişli, Kadıköy, Pendik, Kartal nerede olursanız olun tarafımıza ulaştığınızda sizlere güvenli ve hızlı hizmet vereceğimize eminiz. Anadolu Avrupa başta olmak üzere Tekirdağ, Sakarya, Bursa, İzmir gibi bütün bölgelere korsan taksi araçlarımız gitmektedir.

İstanbul Korsan Taksi

İstanbul’un en gözdesi haline gelen Sinyor Taksi hizmetini büyütmeye devam etmektedir. Biliyoruz ki İstanbul’da ulaşım zor, trafik sıkıcı ve bunlara rağmen yetişmemiz gereken yerlere yetişmemiz gerekiyor. Bunların farkındayız ve İstanbul korsan taksi, için araçlarımız şoförlerimiz 7 / 24 Anadolu Avrupa çalışıyorlar.

İstanbul Gültepe Nurtepe, Kıraç, Gürpınar, Güzelyalı, Esenyalı gibi bütün bölgelere korsan taksi araçlarımız gitmektedir. Güvenli ve konforlu araçlarımız he daim bulunmaktadır. Araç modellerimiz ekonomik konfort lüks çeşitleri olarak bulunmaktadır. Talebinize göre araç gönderebiliriz.

Lüks Araçlar

Lüks araçlar da tarafımızda bulunmaktadır. Mercedes, Audi, Passat gibi modeller ile seyahat edebilirsiniz. Bütün araç modellerimiz 7 / 24 Sinyor Taksi bünyesinde güvenli hizmetler sunar. Ucuz korsan taksi fiyatları ve numaraları İstanbul Anadolu Yakası Avrupa yakası Lüleburgaz, Tekirdağ, Silivri, Çorlu nereye isterseniz hizmetteyiz. Ekrandaki telefon numaralarımız whatsapp ve direkt arama olarak tercihinize bağlıdır.

Firmamız vizyonu kolay, güvenli ve ucuz ulaşım olmakla beraber 2013 yılı itibari ile kurulmuştur. Bu yıldan itibaren düzenli olarak 7 / 24 hizmetteyiz ve aynı zamanda şehirler arası yolculuk için de korsan taksi şoförlerimiz bulunmaktadır. Şehirler arası olarak Mardin, Ankara, İzmir, Muğla, Bodrum ve neresini isterseniz orası mevcuttur.

Sarı taksilerin pahalı ve konforsuz olduğunu tarafımızca biliyoruz. Kolay  ulaşım ucuz fiyat ve güvenli seyahat herkesin hakkıdır. Türkiye şartları bellidir ve buna bağlı olarak fiyatlarımızda orantılıdır. İstanbul korsan telefon numarası ekranda görünen butonlardır. Butonlara tıkladıktan sonra whatsapp ya da direkt arama ekranına yönlendirilirsiniz. Ardından ihtiyacınıza yönelik karşılama yapmak bize aittir. Siz bizi arayın nerden nereye gideceğinizi belirtin gerisini bize bırakın.

Ucuz ulaşımı düşünen Sinyor Taksi, Turkuaz, Neon ya da başkası değildir. Biz öncülüğünü üstlendik ve sizleri memnun edeceğimize söz verdik. İstanbul korsan taksi, Anadolu Avrupa şehirler arası hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.