Korsan Taksi Kartal

Korsan taksi Kartal Anadolu Yakası İstanbul Avrupa, şehirler arası için Sinyor Taksi hizmetinizdedir. İstanbul’un bütün bölgelerine araç gönderdiği gibi Kartal, Dragos, sahil, Uğur Mumcu, Cevizli gibi bölgelere de araçlarımız gitmektedir. Atalar, Esentepe, Soğanlık ve bütün semtlerine araçlarımız gitmektedir. Tarafımız 7 / 24 güvenli hizmet vermektedir ve aradığınızda size en yakın araçlarımız tespit edilecektir. Yakın araç tespit edildikten sonra, korsan taksiniz kapınızda olacaktır.

Kartal Korsan Taksi

İstanbul Anadolu Yakası, Kartal korsan taksi araçlarımız için bizi dilediğiniz vakit arayabilirsiniz. Telefon numarası ekranda görünen butonlara tıkladığınızda yönlendirilecektir. Butonlarda Whatsapp ve direkt arama alternatifleri bulunmaktadır ve numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz. Kartal, Soğanlık, Cevizli, Atalar ve diğer bütün bölgelerimiz yedi yirmi dört aktif olarak hizmettedir. Buradan Avrupa Yakası’na geçebilir, Kadıköy’e, şehirler arası yolculuk yapabilirsiniz. İller arası şoförlü araç kiralama hizmetlerimiz de bulunmaktadır ve Türkiye geneli yolculuk yapılmaktadır.

İstanbul Kartal Korsan Taksi

Sabiha Gökçen Havalimanı inişleri, kalkışları için randevu alabilir, ya da anlık araç isteyebilirsiniz. Kartal korsan taksi İstanbul Anadolu Yakası ve şehirler arası için ya da Avrupa ilçeleri hizmetlerimiz bulunmaktadır. 2013 yılı itibari ile İstanbul’un birinci sınıf korsan taksi şirketi olmaya karar verdik ve artık sizlere en iyi hizmetleri verdiğimize inanıyoruz. Caddebostan, Kadıköy, Ümraniye, Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy, Ömerli, Alemdağ gibi bölgelere de araçlarımız gitmektedir.

Korsan Taksi

Bütün il ve ilçelere hizmet veren Sinyor, İstanbul bölgelerinde yoğun çalışmaktadır. Anadolu Avrupa yakaları yoğunluğu nedeniyle bu kesimlerde daha yoğun bulunmaktayız. Silivri, Tekirdağ, Çorlu, Sarıyer, Maslak, Zekeriyaköy gibi il ve ilçelerden de korsan taksi Kartal çalışmalarımız devam etmektedir. Şehirler arası, İstanbul Anadolu Yakası gibi bütün hizmetler Sinyor telefon numarası aracılığıyla hizmete devam etmektedir.