Korsan Taksi

Korsan taksi özel şoförlü araçlarımız, İstanbul Avrupa, Anadolu Yakası, Kocaeli ve şehirler arası hizmet sunmaktadır. İstanbul’un bütün yakaları ve ilçeleri olmakla beraber Kocaeli’nin de bütün ilçelerine özel taksi hizmeti sunmaktadır. Uber Taksi veya farklı bir şekilde ihtiyacınız olsun, Sinyor Taksi en yakınınızdadır.

Şehirler Arası Korsan Taksi

Şehirlerarası seyahat durumunuzda araba arıyorsanız tarafımıza ulaşıp araç ihtiyacınızı karşılamamız mümkündür. Şehirler arası korsan taksi, tarafımızca 2013 yılı itibari ile verilmektedir. Uzun yıllardır bu hizmeti vermemizden ötürü uzun süredir profesyonel kadro ile çalışmalara devam ediyoruz. Şehirlerarası seyahatlerde sizi İstanbul’dan ya da farklı bir ilden alabiliriz, Türkiye’de istediğiniz herhangi bir ile götürebiliriz.

 Kurtköy Korsan Taksi

İstanbul Pendik bölgesinde havaliman’ı olması nedeniyle Kurtköy korsan taksi ihtiyaçları bir hayli fazla olmaktadır. İlgili ihtiyacın farkında olan Sinyor Taksi müşteri memnuniyeti gerekçesiyle bünyesinde 500 üzerinde şoförlü araç bulundurmaktadır.

Kartal VIP Taksi

Kartal bölgesinde özel taksi uber için bir telefon kadar yakınınızdayız. Sahil bölgesi Kartal Dragos veya herhangi bir bölgesinde olun nerede olursanız olun tarafımıza ulaşmanız mümkündür. Bizi aradığınızda mevcut araçlarımızdan size en yakın olan aracı yönlendiririz ve en kısa sürede uygun fiyatlar ile ihtiyacınızı karşılamaya çalışırız.

Çekmeköy Özel Taksi

Anadolu Çekmeköy semtinden de korsan taksi için ilgili telefon numaralarından bizlere ulaşmanız mümkündür. 7 / 24 aktif olarak hizmet sunup tarafınıza araç göndermekteyiz.

Tuzla Korsan Taksi

Cuma, cumartesi geceleri Tuzla semtinden Avrupa ya da Kadıköy taraflarına geçiş bir hayli yoğun olmaktadır. Kadıköy civarı eğlence mekanları açısından yoğun bir ilçe olduğu için bu tarafları bugünler de geçiş sayısı artmaktadır.

Anadolu Korsan Taksi

Belirtilen ilçeler sadece örnek olup, Anadolu korsan taksi için bütün Anadolu’da özel şoför çalışanlarımız bulunmaktadır. Anadolu Yakası’nın bütün ilçelerinden tarafımıza ulaşıp araç çağırmanız mümkündür.

Avrupa Korsan Taksi

Avrupa korsan taksi, ihtiyaçlarınız Sinyor bütün Avrupa’da ve yakalarında hizmet sunmaktadır. 7 / 24 telefon numaralarımızdan bizlere ulaşıp taksi ve uber talep edebilirsiniz. İstanbul’un Avrupa’sında Anadolu’sunda ve diğer bütün ilçelerinde VIP, uber ve diğer taksi ihtiyaçlarınız tarafımızca temin edilir.

Beşiktaş VIP Taksi

İstanbul Beşiktaş VIP taksi aradığınız vakit Sinyor hizmeti anlık araç gönderebilir. Beşiktaş’ın neresinde olursanız olun tarafımızı arayıp 7 / 24 araç talep edebilirsiniz.

Şişli Korsan Taksi

Avrupa’da olan Şişli bölgesinde taksi çağırmak artık hem çok kolay hem de çok ucuz. İstanbul’da zor bulunan taksilere artık son vermek istiyoruz. Korsan taksiler olarak girişimciliğimiz sonucunda Şişli bölgesinden de tarafımızı aramak ve özel taksi çağırmak artık mümkün.

Kocaeli Şoförlü Taksi

Kocaeli’nin bütün ilçelerinde araç transferlerimiz ve şoförlerimiz bulunmaktadır. Kocaeli semtlerinde 7 / 24 uber VIP ve taksi ihtiyaçları için tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Gebze Korsan Taksi

Marmara bölgesinde Gebze korsan taksi ihtiyacı git gide artmaktadır. Bu semtin nüfusu oldukça fazla olduğu için bu bölgelerde de araçlarımız yoğun bulunur.

Diğer