Kurtköy Korsan Taksi Pendik

Kurtköy korsan taksi, İstanbul Pendik havalimanı bölgesinde veya genelinde şoförlü araç transfer ihtiyacınız olduğu vakit Sinyor Taksi bir telefon kadar yakınınızda. Anadolu Yakası, Kurtköy havalimanından, Kartal, Maltepe veya Avrupa Yakası’na geçebilirsiniz. Yön olarak sınırsız olup İstanbul’un herhangi bir bölgesine geçebilir ya da Kurtköy’den şehirlerarası korsan taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kurtköy Korsan Taksi

Sinyor Taksi olarak Türkiye genelinde bütün il ve ilçelere araçlarımız gitmektedir. An itibari ile 500 üzerinde aracımız bulunmuş olup, bütün araçlarımız aktif olarak yolcu taşımaktadır. Pendik havalimanı nedeniyle İstanbul ilçelerinde ve Kurtköy korsan taksi ihtiyacı giderek artmaktadır. Uçağınıza binmeden veya uçaktan indikten hemen sonra peron konumlarınızı belirtebilirsiniz ve aracınız siz kapıya çıkmadan sizi karşılayabilir. Çalışma saatleri olarak 7 / 24 çalışmakla beraber ilgili araç şoförlerimiz dinlene dinlene çalışmalarına devam etmektedir.

Pendik Korsan Taksi

Kurtköy korsan taksi ve Pendik ile beraber diğer havalimanlarında da araçlarımız bulunmaktadır. İstanbul Yeni havalimanı, Atatürk havalimanı ya da diğer Anadolu Yakası, Avrupa gibi bütün semtlerden tarafımıza ulaşabilirsiniz. Pendik ilçesi, Kaynarca-Sapanbağlar gibi semtlerden de araç talep edebilirsiniz. Sadece İstanbul ile kalmayıp Kocaeli ilinin bütün ilçelerinden de tarafımıza ulaşabilirsiniz. Gebze, İzmit, Dilovası, Körfez, Darıca gibi Kocaeli’nin bütün ilçelerinden korsan taksi telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Şehirler Arası Korsan Taksi

Şehirler arası korsan taksi transfer şoförlü araç ihtiyacınız için de aynısı gibi dilediğiniz vakit bizleri arayıp anlık araç isteyebilir ya da ileri tarihe randevu oluşturabilirsiniz. Şehirlerarası olarak, Muğla, Yalova, Bursa, Ankara, İzmir ve diğer bütün illere araçlarımız gitmektedir. Yol ücreti olarak bizi aradığınızda alınacak adres ve götürülecek adres arasında km hesabı yapılır. İki konum arasındaki toplam kilometreye göre ödeme istenir. Yol ücreti ilk aradığınız numara tarafından söylenir ve bundan sonra söylenen farklı fiyatlara itibar etmeyiniz. İlk söylenen fiyattan farklı bir ücret söylendiğinde tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz.

Sinyor Taksi olarak ilk kuruluş tarihimiz 2013 yılıdır. Bu yıl itibari ile müşteri memnuniyeti, yolcu güvenliğini önemsemek birinci prensibimiz oldu. Bunlarla beraber İstanbul’un yaşam mücadelesinin farkında olup buna karşılık olarak taksi ücretlerinin biraz daha uygun fiyatlara çekilmesi gerektiğini düşündük. Bu düşüncelere bağlı olarak Kurtköy korsan taksi, Pendik ve İstanbul ilçelerinde hizmet vermeye başladık. Aynısı gibi Kocaeli, Gebze ve Kocaeli’nin bütün ilçeleri, Türkiye’nin bütün illerinde şoförlü araç transfer yolcu taşıma taksi sunmaktayız.