Şişli Korsan Taksi

Şişli korsan taksi İstanbul Avrupa Yakası bölgeleri, Anadolu, şehirler arası ve diğer bütün yerler için geçerlidir. Mecidiyeköy, Esentepe, Fulya, Gülbahar ve Şişli’nin diğer bütün mahallelerinden telefon numarası yoluyla bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası yoğun bölgeler olması nedeniyle bu kesimde korsan taksi araçlarımız yoğundur. Sinyor Taksi olarak 7 / 24 hizmetteyiz.

Korsan Taksi Şişli

Güvenli ve optimum yolcu taşıma transfer hizmetini benimseyen Sinyor, ucuz ve temiz hizmet vermeyi yeğlemiştir. Bomonti, Kurtuluş, Okmeydanı gibi semtlerden de telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Web adresimizde korsan taksi fiyat listesi alanı mevcuttur. İlgili fiyatların yakın miktarlar olduğunu belirtmek isteriz. Biraz aşağı biraz yukarı fiyat tablosu yer almaktadır.

Şişli Korsan Taksi İstanbul

2013 yılı itibari ile şoförlü araç kiralama, özel taksi hizmeti vermeye başladık. Tarafımızca güvenli ve ucuz yolcu taşıma vizyonumuzu korumaktayız. Şişli korsan taksi İstanbul Avrupa Yakası için ne zaman isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Cumhuriyet, Duatepe, Ergenekon, Eskişehir, Gülbahar ve diğer Şişli mahallelerinden bize ulaşabilirsiniz. Şişli’den Anadolu Yakası’na gidebilir ya da şehirler arası korsan taksi yolcu taşıma hizmetini kullanabilirsiniz. Siz nereye isterseniz yolumuz oraya gidecektir.

İstanbul VIP Taksi Uber

Şoförlü araç hizmetlerimizde VIP, Uber kategorisi de mevcuttur. Şişli merkez, Harbiye, Kuştepe, Teşvikiye mahallesi, Çağlayan adliyesi, Mecidiyeköy gibi her yerden araç gönderebiliriz. İstanbul korsan taksi demişken Türkiye geneli çalışmalar yaptığımızı belirtmek isteriz. İstanbul, şehirler arası eskişehir, Bursa, İzmir ve diğer bütün illere gitmekteyiz. Şişli İstanbul’dan Tekirdağ, Çorlu, Edirne, Kırklareli gibi bütün illere korsan taksi yolcuğu yapmaktayız.

Korsan Taksi

Sinyor Taksi 2013 yılıyla beraber hizmetine başlamıştır ve güvenle taşımaya devam etmektedir. Verdiğimiz ve vereceğimiz hizmetin İstanbul’da bir numara olduğunu biliyoruz. Tekirdağ, Çorlu, Sabiha Gökçen havalimanı, İstanbul Havalimanı, bu kesimlere de yolcu taşımaktayız. İlgili başlık Şişli korsan taksi ibaresini yansıtıyor olabilir ancak İstanbul ve Türkiye geneli çalışmalarımız vardır. Aynısı gibi şehirler arası seyahat da mevcuttur. Mecidiyeköy, Çağlayan Adliyesi, Kurtuluş, Bomonti, Maslak, Okmeydanı gibi bütün semtlerden arayabilirsiniz. Telefon numaraları ekrandaki butonlardadır ve 7 / 24 bizlere Whatsapp veya direkt telefondan ulaşabilirsiniz.