Şoför İş İlanları İstanbul

Şoför iş ilanları İstanbul Avrupa Yakası, Anadolu şehirler arası ilanlar için  istihdam imkanı sunmaktayız. Başta İstanbul olmak üzere çoğu illerde 2013 yılı itibari ile hizmet veren Sinyor Taksi bünyesinde çalışan şoförlerin kazancı bir hayli doyurucu olmaktadır. İstanbul Anadolu veya Avrupa olsun herhangi bir bölgeden yolcu alıp Anadolu’dan ya da Avrupa’dan herhangi bir ilçeye yolcu götürüyoruz. Korsan taksi şoför iş ilanımız bulunmaktadır ve 7 / 24 hizmet vermekteyiz. Genelde ortalama minimum günlük 500 TL ve 1.000 TL kazanç imkanıyla beraber kazancınız bu miktarın üzerine de çıkabilmektedir.

Şoför İş İlanları İstanbul

İstanbul’un bütün ilçelerinde müşteri yoğunluğumuz bulunmaktadır. İş tanımı olarak ilk olarak başlangıç konumuzdan yolcu veriyoruz. İlk yolcunuzu aldıktan sonra nereye bıraktıysanız oradan yeni bir yolcuyu tarafınıza yönlendiriyoruz. Şoförlere verdiğimiz yolcular genelde en fazla 5 km ötede olurlar. Çalışma süresi boyunca iş biçimi bu şekilde ilerler. Yakın bölgenizde olan bir yolcuyu şoföre göndeririz, yolcuyu adresine götürdükten sonra yine bulunduğu yakın çevreden yeni bir yolcu veririz. Uzak bölgelerden yolcu göndermek tarafımızca onaylanmayan bir iş tanımıdır. İstanbul iş ilanları için diğer tanım ise korsan taksi işi yapmaktayız.

Herhangi Bir İlden Şoför İlanı Başvurusu

Çalışmak isteyen şoför arkadaşlar, herhangi bir ilden Sinyor Taksi olan tarafımızı arayıp başvuru yapabilirler. 2013 yılı itibari ile korsan taksi sektöründe hizmet verdiğimizden ötürü binlerce kayıtlı müşterimiz bulunmaktadır. Türkiye’nin birçok ilinden düzenli arayan yolcularımız bulunur. İstanbul yoğunluğu nedeniyle Anadolu Avrupa Yakası yolcuları tabii biraz daha fazladır. Şoför iş ilanları arayan arkadaşlar ekranda buton olarak belirtilen herhangi bir numaradan tarafımıza ulaşabilir. İletişim bölümündeki iletişim numaralarından da Sinyor Taksi ekibine ulaşmak mümkünüdür.

Şoför İş İlanları İstanbul Avrupa Yakası

Şoför iş ilanı korsan taksi üzerine bir ilandır. Belirtildiği üzere 2013 yılı itibari ile bu sektörde olduğumuz için, artık ekibimiz profesyonelliğe erişti. Hazır sistemimiz ve sabit yolcumuz bulunmakta. Şoför iş ilanları İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu bölgeleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Kazanç garantisi veriyoruz denediğinizde kazancınızın farkında olacağınıza eminiz. Müşteri potansiyelimiz 7 / 24 devam etmektedir ve boş bekleme ihtimaliniz yoktur.

Şoför İş İlanı İstanbul Anadolu Yakası

Anadolu ilçelerinden de aktif olarak yolcularımız bulunmaktadır. Binlerce kayıtlı müşterilerimiz bulunur ve ayrıca online ortamda her zaman aktif görünürüz. Şoför iş ilanları İstanbul Anadolu Yakası için Pendik, Kadıköy, Kartal, Tuzla, Ümraniye, Kaynarca, Çekmeköy ve diğer bütün ilçelerden Sinyor Taksi tarafına ulaşabilirsiniz. Belirtildiği üzere işimiz korsan taksi işidir ve 2013 yılıyla beraber hizmetimiz devam etmiştir.

Şoförlük İş İlanları

Şoförlük yapmak istediğiniz vakit Sinyor Taksi tarafımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Anadolu Avrupa Yakası nereden hangi ilçeden isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Şoförlük iş ilanları için Şişli, Zeytinburnu, Kocaeli, Gebze, Sultanbeyli, Maslak, Beyoğlu, Beykoz ve diğer bütün ilçelerden başvuru yapabilirsiniz. Şoför iş ilanları İstanbul Avrupa Yakası Anadolu gibi bütün bölgelerden iş imkanı vermekteyiz. Şehirler arası şoförlük, esnek çalışma saatleri, gece vardiyası, gündüz vardiyası, part time gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kazancınızın günlük minimum 500 TL, 1.000 TL ve üstünde olacağına garanti veriyoruz. Mevcut çalışanlarımız ortalama minimum günlük 800 900 TL kazanır. Korsan taksi işi yaptığımız için şehirler arası yolcularımız da çok fazla oluyor. Bazen bir yolcudan 2.000 TL kazanabiliyorsunuz. Şoförlük korsan taksi şoför iş ilanları için İstanbul veya herhangi bir bölgeden Sinyor Taksi tarafına ulaşabilirsiniz.